Що надіти на Новий рік 2013

Що надіти на Новий рік 2013За східним календарем наступаючий Новий 2013 Рік – це рік чорної Змії, з водною стихією. І астрологи вже склали список переваг господині наступного року. Для нарядів відмінно підійдуть кольори, що символізують воду: синій, блакитний, зелений, бірюзовий. А стиль вбрання – бути зухвалою і грайливою, як гірський струмок, або загадковою і привабливою, як лісове озеро – можна вибирати у відповідності зі своїм бажанням. Дизайнери модних будинків солідарні зі смаками Змії, і основним кольором сезону буде глибокий синій. Також в одязі буде добре виглядати чорний колір, він чудово підкреслить жіночність та сексуальність. Проте варто зауважити, що надто екстравагантні вбрання не в фаворі. Новий Рік 2013 пропонує м’яку класику і бездоганний стиль зробити основним трендом, тому винахідливий крій і надмірна химерність не підійдуть для нарядів року Змії.

Не варто забувати і про індивідуальність кожної людини. Адже важливо не тільки вибрати модні кольори і фасони, але ще і підібрати їх щодо свого кольоротипу і особливостей фігури. Синьо-зелена гамма води в цьому плані дуже різноманітна, можна без праці вибрати відтінок і насиченість кольору таким чином, щоб власниця модного плаття не губилася на тлі цього кольору і не зливалася з ним. Так яскравим брюнеткам підійдуть насичені тони синього, смарагдового, бірюзового, індиго, чорний колір. Простий крій і екстравагантний. Крихким блондинкам – блакитний, сіро-синій, світло-бірюзовий. Тканини м’які і хвилясті, швидше прозорі, ніж щільні. Для рудих дівчат – яскравий бірюзовий, смарагдовий і колір морської хвилі будуть контрастними тонами, слід вибирати найбільш теплі відтінки цих кольорів.

Більшість жінок знає, які моделі прикрашають їх фігуру, а які можуть підкреслювати недоліки. Не варто про це забувати і у Новий Рік 2013. Прекрасним варіантом буде довге плаття з м’якої тканини. Інші деталі підбираються у відповідності з особливостями фігури його власниці: сукня може бути вузькою або широкою від талії, з відкритим декольте або з коміром під горло, однотонним або комбінувати в собі кілька кольорів.