Способи створення об’ємних зачісок 2013

об'ємні зачіски 2013 версачеДекому вдається завжди виглядати бездоганно, не проводячи при цьому години перед дзеркалом. Дивишся і диву даєшся: ніби з салону. Весь секрет красивої укладання в обсязі. Ви теж можете так виглядати, не докладаючи багато зусиль.

Перукарські ножиці

Багато в чому обсяг вашої зачіски залежить від форми стрижки. Вартісне значення тут відіграє структура вашого волосся, а не просто симпатії у виборі зачіски. Середня довжина волосся буде в самий акурат для тих, у кого тонке волосся, можна також включити асиметрію в чубку і допустити рвані кінчики. За допомогою створення бобу з чубчиком, зачіски на всі часи, можна візуально зробити шевелюру густий і пишною. Шанувальницям мінімалізму потрібно порекомендувати довжину від мочки вуха до самої опуклою точки підборіддя. Дуже короткі стрижки можна збалансувати многослойностью від потилиці до зони чубчика. «Сходинки» мають властивість надавати видимий обсяг коротким волоссям.

Фарба творить чудесаоб'ємні зачіски в моді 2013

Багато в курсі, що правильно здійснене мелірування здатне надати волоссю об’єм. До того ж за рахунок відблисків такий тип фарбування робить зачіску живий і природною. Мелірування, при якому змішуються два або чотири відтінки фарби, чудово підходить для темного волосся. Такий тип мелірування, як Мажімеш, радиться виконувати на світлому волоссі. Це фарбування зробить пасма світліше лише на пару тонів, при цьому не заподіявши великої шкоди волоссям.

Її високість Укладання

Всілякі пінки, гелі і мус для створення зачіски допоможуть зберегти форму волосся протягом декількох днів. З цією метою наносите мус, який додає волоссю об’єм, акуратно розподіляючи його від коренів до самих кінчиків. Після, коли станете сушити волосся феном, підніміть їх від коренів, щоб зберегти в зачісці об’єм.

об'ємні зачіски 2013 у зірокДопоможіть своєму фену

Якщо вам вагоміше об’єм зачіски, а ніс швидкість сушіння, включайте теплий потік повітря, а не гарячий. Обпалюючий потік можете задіяти на кінчиках. Глядіть за тим, щоб фен знаходився не ближче 15 см від волосся. Дифузор, який може знаходитися в упаковці з феном, вам неодмінно знадобиться. На його поверхні є спеціальні «пальці», здатні піднімати волосся, починаючи від коріння. У цьому випадку чудовий обсяг вам забезпечений. Насадки у формі щіток – також непогане засіб для додання волоссю об’єму. Традиційно вони вживаються з метою створення кучерів.