Стиль панк в колекції NAULOVER Осінь-Зима 2013/14

1Стиль панк відстоює свої права зайняти головне місце в жіночій моді в цьому сезоні!

У моді все рухається і все має місце . Є безліч великих арт і стилістичних рухів, які на сьогоднішній день знову проникають в наші шафи. Для цієї осінньо-зимової моди 2013-2014 більш міський є панк – естетика і вона повертається у руки великих фірм, для того щоб відстоювати свої позиции.Чтобы дізнатися секрети цього стилю ми повинні зрозуміти культуру панка 70-х. У ці роки молодь хотіла претендувати на своє місце в суспільстві на основі захисту своєї свободи, 2як індивідуальної, так і колективної. Велике значення мала музика, якій віддавала свої голоси ця молодь, і, особливо, зовнішній вигляд, створював рух, який досі не вмерло.

Що стосується жіночої моди, то основними складовими естетики панк є предмети одягу, які приходять з більшою силою в цьому сезоні, такі як культові картаті сорочки-шотландки або брюки Капрі, стилизующие жіночу фігуру . Ми також знаходимо знакові сорочки груп того часу , нарівні з чорними шкіряними байкерськими куртками. Ця мода також зазвичай супроводжується байкерськими черевиками . І звичайно ніколи не можна забувати про аксесуари для жінок , які додадуть Вашій особистості більшу індивідуальність.

3Аксесуарами можуть бути шпильки, шпильки або шпильки. Хороший приклад цього можна побачити в колекції Осінь-Зима 2013/14 Naulover (офіційний представник бренду NAULOVER в Росії і СНД – шоурум GIARDINO ELISO) на подіумі 080 в Барселоні, стверджуючи, що панк-тенденції не суперечать вишуканості та елегантності : і в гарній комбінації виглядають дуже стильно. У свою чергу, темні тони і асиметричні деталі перетворюють це на тенденцію для пори року , в яку ми входимо .

Панк образи є відображенням вишуканості і бунту в жіночій моді. Панк-4ідентичність , імідж і загальна естетика . Стиль панк досить добре ладнає з модою , тому що це творча і в той же час приваблива для багатьох дизайнерів культура , які прагнуть до її реалізації в жіночій моді. Найбільш важливими у цій тенденції є образ , ставлення і дух , який має найбільше значення в цьому одязі.

Панк-це заява індивідуальної свободи, яке охоплює все, і виходить за рамки естетики. Трюк полягає в комбінації делікатних тканин з агресивними елементами, для того, щоб отримати унікальний образ. Мода панк приходить сьогодні і залишається на цю осінь-зиму і багато дизайнерів і інших знаменитостей віддають їй свою перевагу і приєднуються до цього тренду.

Автор:

Васильєва Вікторія

5 6 7 8