Стильне поєднання – Saga Furs

У березні, коли сонце починає пригрівати і в його променях сніг грає всіма кольорами веселки, починаєш відчувати подих весни, і хочеться чогось свіжого, теплого, нового. І ми вирішили поговорити на хвилюючу багатьох дівочу тему – про моду та її тенденціях, але не просто, а з ухилом у весільну і вечірню моду і про те, як можна поєднати «лід і полум’я» – легкі весняні матеріали з теплом і аристократичністю хутра.

Дизайнер Світлана Требунская поділилася секретами своєї роботи.

Світлана – дизайнер-модельєр, власниця студій-ательє і просто жінка, яка знає практично все про моду, розповіла нам про весняне-літні тенденції, своїх колекціях і про хутро, як состовляют елементі весільного вбрання.

Хутро сміливо входить в наше життя і знаходить більш широке значення. Сьогодні хутро став не тільки предметом розкоші, а й першою необхідністю. Його активно використовують дизайнери в своїх колекціях, і не тільки в зимових.

-Світлана, скажіть, як проходить процес пошиття?

Спочатку по задуманому образу створюється ескіз моделі майбутнього виробу. Мабуть, це головне в моїй роботі – зуміти через форму передати задумку і настрій, який виріб повинен народжувати як у самої власниці, так і в оточуючих. Потім підбираються матеріали, фурнітура та складається технологічне опис даного вироби. Втілити задум у конкретні лінії вкрай складно, але саме на цьому етапі відбувається саме відповідальне – матеріалізація фантазій і конструктивне виконання ідей. Наступним етапом йде розкрій і підготовка до примірки. Потім, за результатами примірок, вносяться коректування в конструкцію виробу і лекал, і вже останній етап – це отшів готового виробу.

-Як ви характеризуєте свою останню колекцію?

Моя остання колекція була присвячена російській зими і її характерних проявів: дзвінкий мороз передавала парча в поєднанні з кордових мереживом, чистий лід передавало маленьке атласну сукню зі складною ручною вишивкою, снігопад відображало плаття з обробкою з білосніжною норки з вишивкою кристалами, перлинами і пір’їнками хутра норки . У колекцію також входили розшиті хутром і перлами панчохи, а також хутряні головні убори.

-Чи можливий замовлення індивідуального пошиття?

Основна частина моїх замовлень приходить саме на індивідуальні вироби, іноді як персоналізація колекційних моделей. Один з принципів роботи Будинку моди – «завжди в єдиному екземплярі», що говорить про неповторяемости наших виробів.

-Як ви вважаєте, хутро можна носити тільки взимку?

Вважаю, що хутро в нашому кліматі доречний в будь-який сезон. У теплу пору активно використовую хутряну обробку і декор виробів, а також в аксесуарах. Звичайно, хутро в літніх виробах виглядає іноді провокаційно і дуже незвично, але за рахунок технології вичинки і фарбування він гармонійно вливається в образ і створює розкішне доповнення.

-Який хутро ви віддаєте перевагу використовувати у вашій роботі?

Найчастіше з коротковорсового хутра я використовую норку, з длінноворсового я віддаю перевагу лисицю Saga Furs, наприклад «Blue Frost». Але при необхідності використовую і інші види хутра.

- Яким бурдюки ви віддаєте перевагу у своїй роботі і яким чином?

Я віддаю перевагу хутра Saga Furs – із за їх найширшої палітри лисиці та норки, і звичайно ж якості. Так дуже частим доповненням моїх колекцій є біла лисиця Blue Shadow Fox і біла норка. Я активно використовую хутро в декоруванні своїх виробів, так як вважаю, що хутряна обробка привносить вишуканість і аристократизм в гардероб будь-якої людини, а також є однією з характерних рис «російського стилю». Також дуже люблю створювати аксесуари з хутра до весільних суконь.

- Як ви оцінюєте хутро Saga Furs?

На мій погляд, Saga Furs є кращою компанією на світовому ринку за якістю і натуральним, іноді унікальним квітам хутра. А також за інноваційними технологіями в роботі з хутром, які розробляються для модної індустрії.

- Які хутряні тенденції будуть актуальні в наступному сезоні?

Для Росії хутра будуть актуальні завжди, і попит буде завжди стабільний. У тенденціях буде невагомий і пластичний хутро в м’яких, характерних для осені, тонах, в поєднанні з широкими і «летять» силуетами.

- Чи є якісь відмінності російської хутряної моди від зарубіжної?

Як мені здається, істотних відмінностей немає. Речі високого класу однаково цінуються у всіх країнах.