Тенденції весна-літо 2012

Новий сезон дає можливість зазирнути в майбутнє і визначити майбутні тенденції, де лідируючу позицію займають тканини різного переплетення.
На цей раз з’являється можливість винаходу чарівних тканин, що дозволить насолодитися різноманітністю колірних, тактильних та візуальних ефектів. Нові тенденції дозволяють моделювати з тканини, знаходити гармонію у недосконалості, створювати індивідуальний стиль з непостійності і безладу. Прийшов час творити і руйнувати, не повторюючись.

Перспективи

В перспективі нові методи, синтез штучних і натуральних матеріалів. Тканини використовуються як будівельний матеріал, з їх допомогою створюються різноманітні форми. Різні властивості матеріалів одягу дають можливість поєднувати полотна різних фактур.

Відкритий новий погляд

Свобода, імпровізація, відкритість створення нового й екзотичного. Поєднання простоти і нових методів. Суміш різноманітних стилів. Відкриту і сміливу моду створюють зухвалість і смак до недосконалості. Індивідуальний стиль створюють тканини. Цінується все нове і унікальне.

Зміст і почуття

Прості об’ємні силуети створюються без швів. Обробка в центрі уваги. Стає очевидним, що простота є уявною. Нові фактури викликає яскраві емоції. Одяг без застосування складних конструкцій покликана демонструвати тканина. Актуальний ефект зістареної тканини, тонке сукно і бавовна.

Актуальні тканини і кольору.

1. Міський льон: тканини з суміші вовни і льону. Індивідуальність одязі надає нерівність кольору.
2. Тканини звичайних назв, але незвичайні, а також плащові з ефектом поношеності та пом’ятості. Натуральні тканини мають майстерне оздоблення: вид мають грубий і простий, а гриф виявляється легким і м’яким. Безліч матеріалів з матовими поверхнями. Те, що колись було недоліком, тепер виявляється темою і візерунком.
3. Тканини буклированные, з використанням «карамельного» розмаїття кольорів. Сукні-бульбашки створюються з матеріалів, зроблених, наче з повітря, об’ємних, легенів. Вони мають натуральний вигляд, але ошатні, з елементами деякої нехитрою простоти.
4. Тканини, що містять мотиви флористики, з використанням екзотичних, а всім відомих садових квітів. Цифрові технології дають можливість створювати з рослин художні твори. Квіткові принти зустрічаються і в одязі для спорту.
5. Світлі тони – ще більш світлі. Вовняні тканини на вигляд схожі на бавовну з легким, майже однотонним візерунком. Світле сяйво – найкраще визначення фактури з ефектом легкої зістарення та застиранности і делікатним блиском.
6. Текстиль, схожий на будівельний пластик, з металевим приглушеним блиском. Невигадливість малюнків комбінується зі складністю тканини.
7. Синій – ще синє. Тканини гладкі, гнучкі, з невидимої структурою.
8. Екзотичні барвисті принти. Сміливі тони відрізняються яскравістю. Тканини перетворюються в картини.