Tommy Hilfiger BHI в SOHO

Tommy Hilfiger регулярно бере участь у благодійних акціях і фондах гуманітарної допомоги. Ось вже 6-ий рік компанія підтримує фонд Breast Health International, продаючи лімітовану сумку від Tommy Hilfiger BHI, частина прибутку від реалізації якої піде у фонд допомоги жінкам, які страждають на рак грудей. Точніше, на спеціалізовану програму фонду – Fund for Living, що надає кошти на повсякденні витрати, які не покриває медична страховка(няня для дитини, ліки, транспорт та інші необхідні повсякденні потреби). Підтримати цю ініціативу вирішили відразу дві знаменитості. Шарлотта Генсбур – актриса, співачка, яка виступає в ролі моделі і для якої ця роль далеко не нова (дочка французького enfant terrible Сержа Генсбура і актриси, моделі, співачки та ікони стилю Джейн Біркін вже була зіркою рекламних кампаній і глянцевих журналів). Друга знаменитість, яка виступає по інший бік об’єктива – Дрю Беррімор – голлівудська зірка, не так давно попробовавшая себе в ролі фотографа (для журналу V вона зняла висхідних зірок американського кінематографа). Цей прекрасний тандем підтримує благородну справу компанії Tommy Hilfiger слідом за актрисами Міллою Йовович, Рене Зеллвегер, моделлю Хеленою Крістенсен, першої леді Франції Карлу Бруні та італійськими актрисами Клаудією Джеріні і Христиною Капотонді.

Кожен рік сумка BHI змінює дизайн і стиль, кожен рік – це нова подія у світі моди. В цьому році Томмі виконав сумку у своїй коронній американської тональності: це поєднання глибокого синього кольору сумки з червоною і білою фурнітурою і брелоком з гравіюванням логотипу – приємне і витримане втілення тренда color-block, який дозволяє поєднувати кілька кольорів в одній деталі.

Класична зручна форма, м’яка зерниста шкіра, кілька функціональних кишень, середній розмір, спокійний колір – ця сумка має всі шанси стати невід’ємною деталлю casual гардеробу сучасної міської жительки. Вона досить універсальна і стримана і, в той же час, її складно назвати класикою в чистому вигляді – як завжди у Tommy Hilfiger, у неї є той самий штришок в стилі Tommy і істинно американський дух.

Сумка буде представлена в обраних магазинах-флагманах Tommy Hilfiger, і салон SOHO увійшов у трійку магазинів, ексклюзивно представляють цю сумку в Росії. Вартість цієї сумки становить 14 990 рублів і в продаж у Москві вона надійде до кінця жовтня 2012 року. Тираж вкрай обмежений, тому ймовірність зустріти таку сумку десь на вулицях міста майже зведена до нуля. Це чудова можливість підтримати благодійну асоціацію, ставши володаркою унікального аксесуара.

Адреси магазинів, де буде продаватися сумка BHI Tommy Hilfiger:

  • Москва, ТЦ«Афимолл», Пресненська наб., д. 2, магазин Soho, 8 (495) 775 85 20
  • Москва, ТЦ«Метрополіс» Ленінградське шосе, 16, магазин Томмі Хілфігер, 8 (495) 258 99 81
  • Санкт-Петербург, ТЦ«Невський Центр», Невський проспект, магазин Томмі Хілфігер, 8 (812) 449 42 9