Вечірні сукні для повних жінок

Індустрію моди не раз дорікали за те, що стрункі моделі з фігурою хлопчаки з відсутністю бюста і вузькими стегнами служать для дизайнерів стандартом. Якраз тому дамам з пишними формами вкрай складно вибрати такий одяг, яка підійде за розміром і підкреслить достоїнства «справжньої» жіночної фігури, будь то пишні груди або стрункі ноги.

На щастя, підібрати повсякденне або вечірня сукня можна досить нескладно, знаючи про недоліки своєї фігури і враховуючи при виборі деякі тонкощі. Це допоможе вам завжди виглядати привабливо і спокусливо в будь-якій ситуації.

Незважаючи на те, що на власниці пишних форм виглядають добре сукні різноманітних стилів, можна виділити такі деталі як забарвлення сукні, тканину, силует, які зроблять вечірню сукню шикарним вбранням.

Вечірні сукні для повних женщін3

Жінкам з пишними формами варто зупинити свій вибір на довгих, класичних вечірніх сукнях із завищеною талією, що дасть можливість приховати виступаючий живіт, а також підкреслити привабливу пишні груди. Завищену талію можна підкреслити за допомогою вузького або широкого пояса.

Широкі бретелі вечірньої сукні забезпечать додаткову підтримку грудей і зроблять повні руки і плечі візуально не такими об’ємними.

Вечірня сукня з «корсетним» верхом, без бретелей, для повних жінок виглядає теж привабливо, але для власниці пишних грудей такий верх набагато менш комфортний. Тому вибирати вечірню сукню потрібно дуже відповідально, щоб не виглядати на вечірці занадто відверто і вульгарно.

Вечірні сукні для повних жінок

Ще однією типовою деталлю ідеального вечірнього вбрання для повних служить расклешенная довга спідниця, яка, при трохи завищеною лінії талії, починається під грудьми або трохи нижче, розширюється до низу і краде контури надто «важких» стегон.

Вечірня сукня допоможе приховати вади фігури повної жінки і приверне увагу до вигідних її рисам, якщо в ньому будуть поєднуватися завищена талія і спідниця трапецієвидного крою.