Весняно-літня колекція Roy Robson 2013 в деталях

royrob-fs-2013-keylook-4543-007-2-view royrob-fs-2013-keylook-4126-025-view royrob-fs-2013-keylook-4135-206-view

Піджаки

royrob-fs-2013-mailing-sakko-01-view

Піджак в настільки популярному поєднанні з літніми Слакси – це невід’ємна частина стильного вигляду колекції весна-літо 2013 р. Так само, як і в колекції костюмів, приталені моделі відіграють все більш значну роль. Нові види відтермінування, накладні кишені, обробка гладкою шкірою по підкомір, нові деталі коміра, комбінована підкладка і варені тканини з бавовни з льоном підкреслюють спортивну елегантність піджаків колекції.

Піджаки преміум-колекції «1922» з вовни з шовком або з вовни з льоном пропонуються в моделях на підкладці або полуподкладке з двосторонніх тканин в синіх, сірих, бежевих і зелених кольорах.

Штани

Два найважливіших аспекту в колекції штанів навесні-влітку 2013 р. – це слакси і колір: блакитні, червоні і зелені тони поряд з класичними квітами, такими як бежевий і сірий, визначають гаму асортименту Слакси з різних за якістю і вагою тканин. Слідуючи загальній тенденції моди до все більш завужені силуету, ви зустрінете в колекції навіть моделі з шириною низу в 36 см. додаються в якості подарунка хусточки в задній кишені і особливі деталі оздоблення, такі як шліца по поясу і контрастна підкладка кишень привертають увагу до високої якості виробів. Колекція, як і раніше, пропонує велику різноманітність тканин – непомітний малюнок, тонка смужка, а також моделі, варені в готовому вигляді в різних кольорах. Логічним завершенням колекції брюк на весну-літо 2013 є вироби з по-літньому легких бавовняних і лляних тканин.

royrob-fs-2013-keylook-4518-212-view

Сорочки

У діловій частині колекції велике місце приділяється елегантним сорочкам «міського стилю» під краватку. Популярне якість тканини Pure Cotton Stretch надає сорочкам особливу зручність. Модними кольорами тут є помаранчевий, червоний, зелений і по-чоловічому приглушені відтінки рожевого. Крім цього колекція пропонує і різні види дрібної клітини і різноманіття варіантів смужки. Сорочки «полуделовой» частини колекції, найбільше підходящі до піджаків і Слакси, і, таким чином, що грають центральну роль, зустрічаються в комбінації: сама сорочка в смужку, оздоблення коміра і манжет – в дрібну клітку. Центральне місце у спортивній частині колекції, що отримала в цьому сезоні нову етикетку з металевим блиском, займає варене однотонне якість типу «Оксфорд». Кольорові слакси в цьому сезоні можна сміливо носити з легкої джинсової сорочкою з великою кількістю еластану.

Краватки

Завдяки річним матеріалами, таким як шовк з бавовною, шовк з льоном і льон з бавовною, краватки виглядають менш строго і чудово поєднуються з невимушеним стилем варених піджаків з бавовни. Найбільш стильна частина колекції представлена ​​в’язаними краватками. Класичні моделі колекції в світлих тонах, майже завжди з додаванням білого, надають діловому стилю по-літньому свіжий вигляд. Поряд з типовим малюнком у смужку і стриману клітку, все більше в моду входять однотонні теми та набивний малюнок. Важливе місце займають хусточки, широко представлені в колекції. Тут ви знайдете моделі з чистої бавовни або льону з підвернутими вручну кантиком, а також яскраві шовкові хустинки в «турецькі огірки»: цей аксесуар поставить всі крапки над «i» при виборі вашого улюбленого літнього комплекту одягу.