Ворожіння на зимові Святки. Різдвяні ворожіння.

Добрий день, друзі!

Напевно кожен з нас хоч раз у житті намагався зазирнути у своє майбутнє і спрогнозувати його. По собі знаю як це забавно особливо в компанії подружок. Святки споконвіку вважалися одним з найвеселіших свят і ворожіння у цей час особливо актуальні адже припадають на початок року, але не рекомендується гадати напередодні Різдва. Під час ворожіння переслідуються благі наміри. Ні в якому разі не програмуйте себе на невдачу, якщо якесь із ворожінь дав неоднозначну відповідь. Особливий інтерес до ворожіння виявляють молоді дівчата, які бажають дізнатися про свого судженого.

gadaniya

Число гадающих має бути кратно 3.

До поширеним різдвяних ворожінь відносяться:

Ворожіння на свічках.

1. Візьміть свічку та миску з водою. Запаліть свічку і нахиліть над водою і дайте воску стекти. Отримані фігурки дістати і витлумачити. Ваша асоціація – це і буде передбачення. Приміром багато крапельок – це гроші, виноград – до добробуту і щастя, гриби – до довголіття, кільце – до весілля, дзвін – до вістям, квіти – заміжжя, новий кавалер.

2. Розтопіть віск над свічкою і вилийте в миску з водою, отриману фігуру встановіть, щоб вийшла тінь на стіні. За тіні і визначаємо, що очікує нас у цьому році. Приміром смужки це дороги і подорожі, Будинок – сімейне благополуччя, гроші – до достатку.

3. Налийте воду в миску з водою. На бортики миски приклейте папірці з написами ( любов, кар’єра, навчання, подорожі і так далі). В шкаралупу горіха поставте свічку і в цьому «кораблику » запустіть свічку в миску з водою. Куди свічка підпливе і запалить листочок то і чекайте у цьому році.

Ворожіння по книзі.

Це, мабуть, найпростіше ворожіння. Візьміть книги духовного змісту, загадайте питання, не відкриваючи книгу загадайте сторінку і рядок, відкрийте, відрахуйте і читайте відповідь на своє питання. Не перестарайтеся, інакше отримаєте помилкові відповіді.

Ворожіння на капцях.

Коли збираються дівчата, то кожна бере свій тапочок, вибудовують один за одним і з одного кінця кімнати переставляють по черзі до порога чий тапок буде першим, та і заміж першою вийде.

Ворожіння на дзеркалах

Сідайте перед дзеркалом запалюєте свічку і проговорює «Суджений-ряджений, прийди до мене В кімнаті повинно бути тихо. У дзеркалі ви побачите образ свого майбутнього чоловіка. Після цього не забудьте сказати » Чур цього місця!» Після цього образ зникне.

Я гадала цим способом і дійсно побачила свого чоловіка, але зізнаюся чесно мені було трохи страшно.

Є ще один спосіб ворожіння, для цього на чистому аркуші паперу напишіть ім’я можливого нареченого або просто напишіть » Мій майбутній чоловік» і в довільній формі скамкайте папір, покладіть на блюдо і підпалити. Потрібно дивитися на тінь від палаючої папери, коли папір згорить розгляньте постать, яка вийшла, вона може характеризувати вашого майбутнього обранця або відносини з цією людиною.

Цікаве ворожіння з допомогою півня. Півень символізує чоловіче начало будинку. Для ворожіння виберіть предмети які характеризують чоловіка, розкладіть їх по колу і в центр поставте півня, в яку сторону піде і буде основною рисою вашого нареченого. В якості предметів візьміть молоток – майстер на всі руки, Гроші – багатство, Помада – Ловелас, Ключі – Нерухомість, Книга – вчений, Дзеркало – краса, зерно – господарність. Найцікавіше, що коли ворожіння має сенс, то півень дається в руки і не пурхає по всій кімнаті.

Можна також побачити судженого уві сні для цього в період святок одягніть один носок і лягаючи спати вимовте «Суджений-ряджений, прийди до мене носок знімати, або другий одягати». Ще можна покласти під подушку гребінець зі словами » Суджений-ряджений, прийди розчеши мене».

Милі дівчата, бажаю вам удачі і головне отримуйте задоволення від того що ви робите, ворожіння на святки – це захоплююче заняття!

Сподіваюся ця стаття була корисною для вас! Для того, щоб не пропустити нові статті підписуйтесь на розсилання. Залишайте свої коментарі та запитання нижче. Цікаві статті за різними тематиками шукайте у змісті. Буду вдячна, якщо поділитеся цією статтею в соціальних мережах.