Жіноче взуття: критерії і вибір

Жіноче взуттяДля самої жінки, питання взуття входить у розряд першорядних. У всьому різноманітті всякого-різного жіночого вбрання, взуття часто має вирішальне значення. Уявіть, що подумають про жінку оточуючі, якщо вона прийде на урочистий вечір в чудовому костюмі від кутюр, з прекрасною зачіскою, на яку витрачено півдня, дивовижних прикрасах і туфлях казанської фабрики «Спартак»?

Як жінка вибирає собі взуття – відомо багатьом чоловікам. Це кантата, якщо не сказати – трилер. Потрібно мати сталеві нерви, щоб супроводжувати її у взуттєвому шоппинге. І знайти в собі сили промовчати, коли вона, вказуючи на вітрини з десятками моделей жіночого взуття, заявить безапеляційним тоном:

- Так ні ж нічого!

І все ж, жінка знаходить взуття, яка її влаштовує і підходить під сукню, блузку, колір сумочки або очей.

Якщо це літо, то в якості повсякденного взуття купуються туфлі-човники, босоніжки або напівчеревики на шнурках або гумках. Зазвичай, з пряжечками та іншими взуттєвими аксесуарами.

На вихід вибирається модельне взуття на каблучках, еластична, ошатна і, головне, зручна. І те, й інше неймовірним чином поєднується з образом, який жінка для себе обрала. Як їм це вдається – знають тільки він самі.

На осінньо-зимовий період, жінки вибирають собі чобітки, півчобітки або черевики. Стандартні для повсякденного носіння, модельні – на вихід. Критерії ті ж: стильність, зручність, носкість. Більше того, жінки вміють доглядати за взуттям, і вона у них надовго зберігає форму і новизну. Словом, як і яку вибирати взуття, вчитися слід у жінок.