Жіночі лаковані сумки

У цьому році відзначається тріумфальне повернення багатьох незаслужено забутих форм, силуетів і фактур. Приміром, у моду повернулися лакові сумки, які були неактуальні вже кілька сезонів поспіль. Особливість такої фактури, як лакова шкіра, полягає в блискучій, глянцевої поверхні, яка, скоріше, відноситься до гламурного стилю. Але сьогодні авторські сумки використовуються не тільки в ансамблях цього стилістичного напряму, але й в повсякденних і навіть ділових комплектах.

«Лаковий» престиж

лакова сумка3Дизайн сучасних лакових сумок зовсім не асоціюється з дешевизною і вульгарністю. Особливо враховуючи, що багато відомих брендів, наприклад, Chanel, пропонують стильні лакові сумки підходять для ділового стилю. Такі моделі лакових сумок мають переважно темну колірну гаму, в якій присутні чорний і коричневий колір. Крім того, класичні моделі жіночих лакованих сумок мають порівняно невеликий розмір і короткі ручки.

Особливої уваги заслуговує оздоблення класичних моделей лакових сумок. Елегантний і вишуканий вигляд таким сумках надає стібка, фактурне тиснення і імітація шкіри рептилій. Така розкішна фактура часом зовсім не потребує додаткового декорі, тому єдиною прикрасою подібних сумок може служити невелика пряжка-логотип і пара золотистих клепок.

Акцент на колір

Сміливі, а часом і зухвалі дизайнерські рішення дозволяють поєднувати, здавалося б, непоєднувані форми і фактури. Такийлакова сумка дизайнерських хід торкнувся і модних моделей лакових сумок. Головний тренд сезону – це лакова сумка червоного кольору. Червоний колір укупі з глянцевою поверхнею сумки являє собою виклик суспільству і застарілим стереотипам. Примітно, що такі моделі сумок випускають не тільки молоді і креативні дизайнери, але і бренди зі світовою популярністю, наприклад, Valentino.

Червоні лакові сумки володіють яскраво вираженою харизмою, але деякі бренди додатково прикрашають свої моделі тонкими ремінцями і пряжками золотого кольору. Такі сумки цілком можна віднести до гламурного стилю, приветствующему розкіш і шик.

Не менш актуальні лакові сумки синього, смарагдового, гірчичного та вишневого кольору. Яскравий колір додає індивідуальності та оригінальності модним лаковим сумкам. Насичена колірна гамма доповнено лаконічним дизайном, який робить ці моделі сумок елегантними. Крім того, в модних моделях лакових сумок актуальне поєднання двох контрастних кольорів, наприклад, синього та білого або рожевого і темно-сірого.

Екзотична екстравагантність

лакова сумка2Символічність цього року не могла не позначитися на присутності принтів і фактур, що імітують шкіру тропічних рептилій. У моді будуть сумки, фактура яких повторює незвичайну поверхню шкіри пітона і крокодила. Примітно, що колірна гамма подібних моделей сумок далека від природних відтінків. Шкіра рептилій буде мати фіолетовий, рожевий, блакитний і зелений колір.

Продовжують екзотичну тематику лакові сумки, в яких присутня принт під леопарда. У таких моделях сумок поєднується два види фактури – лакова шкіра і текстиль або замша. Деталі з лакової шкіри, як правило, мають коричневу колірну гамму, в той час як інші елементи сумки виконані з матеріалу з леопардовим принтом.

Золота лихоманка

Золоті лакові сумки – це безперечний тренд цього сезону. Загадкове сяйво золотого кольору укупі з лакової поверхнею шкіри – це два компоненти, які надають сумці по-справжньому розкішний вигляд. Примітно, що колір золота дещо приглушений і має відливи зеленого і коричневого кольору. Такі моделі виглядають немов постарені часом, що видає їх приналежність модному винтажному стилю.

Модні в цьому сезоні лакові сумки – це неймовірно стильні та оригінальні моделі. Завдяки такій сумці будь-ваш ансамбль зможе придбати нотку гламуру і шику.